Trhni si v NOCI na koloběžce!

Teplo, které nás obklopuje… Jarní vůně kvetoucích keřů… 

Tma, která je tak tajemnou, ale zároveň přináší klid a zrychluje tep srdce.

Odrážející se měsíční záře na vodní hladině…

Zvuky, které člověk vnímá mnohonásobně silněji než ve dne…

A pouze úzký kužel světla, které poskytuje čelovka připevněná na přilbě, trocha odhodlání ve smyslu “pořádně si dneska trhnu” a pocit volnosti.  Ano, to je Noční koloběžkování, jedna z prvních jarních koloběžeckých akcí konaná v Praze-Braníku na in-line stezce dne 21. 4. 2018.

IMG_5260

Kdy? Až padne ta pravá dramatická tma, pak vypustíme na start všechny milovníky koloběžek, odvážné děti, které se vydají na stezku plnou světelných úkolů i závodníky, které si porovnají síly na vzdálenosti 10 km. Připravena je také nezávodní vyjížďka pro všechny, kdo na kolobkách jezdí pro radost, pojedou na ní poprvé nebo se rozhodli pro trochu netradiční rande… Záleží opravdu jen a jen na vás, jak akci pojmete. My vám zaručujeme, že se setkáte jen s lidmi na stejné vlně… na vlně “jedu si svoje”! Poznali jste heslo Kostka koloběžek a uvědomujete si, že nemáte vlastní? To vůbec to nevadí. Stačí v přihlášce vyplnit “chci si půjčit koloběžku” a my vám ji obstaráme. Ale nezapomeňte, registrovat se musíte včas! Aby na vás nějaká ta Kostka ještě zbyla.

Děti pojedou na koloběžce v doprovodu dospělého, a tak nezapomeňte vyslat tetičku, babíčku nebo s nimi pojeďte vy! Mezi jednotlivými stanovišti se pohybují na koloběžce a v průběhu trasy děti plní nejrůznější úkoly – prochází duhovou stezkou po provázku, loví barevné křišťály, musí prokázat odvahu na cestě za světlem i projít strašidelnou stezkou, na které ze všech stran budou vykukovat nejrůznější oči! Ale pozor, jednotlivé úkoly děti plní samy. Vy je smíte doprovodit pouze v úsecích, kdy pojedou na koloběžkách.

IMG_5212

Startovat se bude z areálu InterKempu Kotva, který se nachází kousek od oblíbeného nástupu na in-line stezku. V Topsports centrum půjčovně bude zázemí celé akce, registrace i občerstvení. První odstartujeme závodníky na 10 km, a to ve 20:30. Následně budeme vypouštět děti v intervalech 2 minut tak, aby se nesetkávaly na stanovištích a nekazily si tak překvapení na jednotlivých stanovištích. Ve 22:30 odstartujeme nezávodní vyjížďku, takže i doprovod dětí bude mít příležitost zažít Noční koloběžkování!

Přijďte s námi nasát atmosféru sportování v noci a zažít něco netradičního. Přeci jenom si nepůjdete trhnout jen tak v noci sami. S sebu si nezapomeňte čelovku, cyklistickou nebo jinou přilbu a dobrou náladu. Ostatní nechte na nás. Těší se na vás celý Topsports tým, který si „JEDE SVOJE“!

Noční koloběžkování PRAHA 21. 4. 2018
Noční koloběžkování HRADEC KRÁLOVÉ 12. 5. 2018

REGISTRACE ZDE!  

UDÁLOST FB pro Prahu  ZDE!
UDÁLOST FB pro Hradec Králové ZDE!
pozvánka PHA

Komentáře jsou zavřené.