Topsports akce 2018 nabízí sport, adrenalin, zábavu i velkou výzvu!

Je tu začátek března, konečně i k nám do ČR dorazila trochu zima, a tak je na čase se trošku ohřát u hrnku teplé kávy, dát si chvilku rande se svým diářem a naplánovat si rok 2018. Říkáte si, že je na čase zkusit něco nového, zažít nevšední zážitky, připravit dětem hezký program a také přijmout nějakou tu sportovní výzvu..? Tak to jste tu správně!

Naše akce jsou připraveny pro všechny věkové kategorie a konají se po celý rok. A že nevíte, kdo nebo co vlastně Topsports je? Nevadí, přečtěte si, co všechno vám přinášíme a nudit se s námi rozhodně nebudete!

kalendář akcí na rok 2018

kalendář akcí na rok 2018

1. Noční koloběžkování Hradec Králové

Již 2. ročník sportovní a společenské akce, která nese název „Noční koloběžkování“, se bude konat
v Hradci Kráové dne 12. 5. 2018 v areálu kempu Stříbrný rybník. Jedná se o netradiční projížďku lesem na koloběžkách s čelovkami. Záleží zcela na vás, jestli akci pojmete jako romantickou projížďku, pohodové setkání s přáteli nebo jako ostrý závod s měřeným časem na 10 km. Pro děti máme připravenou dětskou světelnou projížďku na zkrácené trase, kde budou mít za úkol plnit nejrůznější světelné úkoly v lese a prokázat svoji odvahu.
Pokud (zatím) nejste milovníky koloběžkování, nevadí, koloběžky si budete moct zapůjčit a nemusíte se bát zažít svoji premiéru! Protože tomuto sportu vévodí heslo „trhni si“!

Noční kolěběžkování: 12. 5. 2018 – kemp Stříbrný rybník Hradec Králové

Startovné: 150-350 Kč

Více informací k této akci najdete na www.nocnikolobezkovani.cz

2. Noční koloběžkování Praha

Pokud vaše útočiště je v Praze nebo blízkém okolí, zveme vás na Noční koloběžkování do Prahy, kde se koná dne 19. 5. 2018. Sraz je v Interkempu Kotva v pražském Braníku před půjčovnou sportovního vybavení Topsports centrum – neboli kousek od nejoblíbenějšího nástupního místa na in-line stezku.
I zde si můžete vybrat, jestli využijete raději romantickou projížďku na 10 km podél Vltavy s krásnými výhledy nebo pojedete v ostrém závodním tempu. Pro děti je připravena krásná duhová cesta plná úkolů a překvapení. Pokud nemáte vlastní koloběžku, budete si moct zapůjčit a otestovat nejlepší české koloběžky na trhu KOSTKA a můžete si také říct: „Jedu si svoje“!

Noční kolěběžkování: 19. 5. 2018 - Interkemp Kotva, Praha- Braník

Startovné: 150-350 Kč

Více informací k této akci najdete na www.nocnikolobezkovani.cz

 

3. Triatlon pro děti

Již tradiční akce pro všechny děti ze základních škol Královéhradeckého kraje i širokého okolí, které se pravidelně účastní kolem 300 mladých triatlonistů je připravena i pro tento rok, a to v termínu
15. 6. 2018.
V triatlonu děti zdolávají různé vzdálenosti jednotlivých disciplín podle věkových kategorií. Ptáte se, co přesně triatlon obsahuje? Plavání, kolo, běh – tyto krásné sporty spolehlivě otestují všestrannost i vytrvalost, navíc jsou vždy v tomto náročném pořadí. Zázemí této akce zajišťuje Topsports centrum, děti plavou ve Stříbrném rybníku a jezdí na kole a běhají v hradeckých městských lesích.

Triatlon pro děti: 15. 6. 2018 – Topsports centrum půjčovna Stříbrný rybník

Startovné: zdarma

Více informací k této akci najdete na tomto blogu již brzy! :-)

 

4. Liberecká pětka

Velký běžecký svátek pro všechny Liberečáky představuje seriál závodů „Liberecká pětka“, který probíhá od dubna do října ve Vratislavicích. Start je v areálu pivovaru Konrád a můžete si s ostatními poměřit síly na trase 5 a 10 km terénního běhu.
V čem hledat výhodu této běžecké série? Trasa je po celý rok stejná, a tak můžete krásně poměřovat síly nejen s ostatními závodníky, ale také sami se sebou! Závody se vyhodnocují po celé sezóně a odměněni jsou nejen ti nejrychlejší, ale také ti nejvěrnější běžci a běhny.

Liberecká pětka: duben – říjen 2018 – Liberec, Vratislavice

Startovné: děti zdarma, dospělí 45 – 100 Kč/start

Více informací k této akci najdete na  www.libereckapetka.cz

5. Liberecký survival

Extrémní dvou-etapový závod v přírodním víceboji dvojic s názvem Liberecký survival se každé 2 roky koná na jiném místě v celém Libereckém kraji. Jedná se o závod dvojic, ve kterém se musíte poprat
s 15 různými sporty. Vlastně ne, nemusíte, záleží na každé dvojici, jaké sporty navštíví. Závod má 2 etapy – noční (asi 4 hodinovou) a denní (8  hodinovou). Před startem samotného závodu obdrží dvojice mapu s vyznačenými stanovišti a bodovým ohodnocením. Každý si zvolí postup na jednotlivých kontrolách, daných sportech. Mezi jednotlivými kontrolami se dvojice přemisťuje na kolech.
Více info pro lepší porozumění slovu „survival“ bude již brzy na našem Blogu.

Liberecký survival: 23. 6. 2018

Startovné: 650 Kč/osoba

Více informací k této akci najdete na www.libereckysurvival.cz

6. Hradecký triatlon

Oficiálním názvem akce, která se pravidelně koná každý rok již 15 let poslední červencovou neděli, je Hradecký terénní triatlon. Formát tohoto závodu je výjimečný v tom, že spojuje amatéry, začátečníky, hobíky, ale i profíky v oblasti triatlonu. Kratší variantu závodu představuje „Easy triatlon pro každého“ a závodníci zde musí zdolat trasu 150 m plavání, 5 km na kole a 1,5 km běhu. Hlavní závod znamená 400 m plavání, 19 km na kole a 4 km běhu. Pro děti jsou připraveny vzdálenosti v závislosti na věku, avšak pouze disciplíny kolo a běh. Součástí tohoto závodu je velice bohatá tombola, které se mohou zúčastnit všichni závodníci!

Hradecký terénní triatlon: 29. 7. 2018

Startovné: 500 Kč

Více informací k této akci najdete na www.triatlonhradec.cz

7. In-line a cyklo kempy s Alexem

Tvoříme pro děti nejzábavnější prázdniny, a to díky příměstským táborům na kolech a in-line bruslích, které se konají po celé České republice v každém týdnu letních prázdnin. Program příměstského tábora probíhá od 8:00 hodin ráno do 16:30 odpoledne, tedy akorát v době, kdy jsou rodiče v práci. Kempy vedou profesionální instruktoři, na obědy se chodí do osvědčených restaurací v daných městech a pro zpestření je jeden den věnován celodennímu výletu do lanového parku, na koloběžky, na minigolf nebo do zábavního parku. Kempů se mohou účastnit děti od 5 do 15 let a probíhají v týdenních turnusech vždy od pondělí do pátku.

Na in-line kempech se děti učí základy bezpečnosti jízdy na kolečkových bruslích, zastavení, přejíždění nerovností a in-line překážek. Pro zpestření hrajeme in-line florbal, fotbal, jezdíme překážkové dráhy a trénujeme freestyle. Doplňkově k in-linům s dětmi hrajeme různé team-buildingové či tábornické hry a dvakrát týdně si procvičujeme angličtinu zábavnou formou.

Dětský příměstský in-line kemp: všechny týdny letních prázdnin

Startovné: v závislosti na městě 2790 Kč – 4290 Kč

Více informací o této akci najdete na www.skola-brusleni.cz

Děti na kolech je projekt vytvořený pro všechny děti již od 1. kontaktu s kolem až po sjíždění schodů. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle jízdních dovedností a následně se věnují nejrůznějším činnostem. Například s dětmi trénujeme jízdu v terénu, z kopce, přejíždění umělých i přírodních překážek, ale i obratnost. Pro zpestření se děti účastní hravé přednášky o servisu, kde se nenásilně seznamují s kolem a s jeho údržbou.

Příměstký tábor Děti na kolech: všechny týdny letních prázdnin

Startovné: v závislosti na městě 2790 Kč – 4290 Kč

Více informací o této akci najdete na www.detinakolech.cz

 

8. Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny jsou 5denní pobytové prázdniny pro děti zaměřené na cyklistiku, které se konají v Lázních Libverda, tedy přímo na trasách singltreku. Vše, co děti učíme na cyklo-kempech je průprava na jízdu v opravdovém terénu, kterou tyto jednosměrné stezky v lesích představují. A děti to tam opravdu baví! Na podzimní prázdniny s námi rádi jezdí děti, které již známe z léta, a tak se rodiče nemusí bát nám děti svěřit. Pečujeme o ně ve dne, v noci. Pro zpestření hrajeme hry venku na louce, jezdíme na terénních koloběžkách, hrajeme deskové,tábornické i team-buildingové hry, chodíme na výlety a hrajeme netradiční hry – Kubb, frisbee ultimate, míčové hry a další.

Podzimní prázdniny: 26. – 30. 10. 2018

Startovné:  5700 Kč

Více informací o této akci najdete na www.detinakolech.cz

 

9. Konrádova 11 

Konrádova 11 je tak trochu „pivovarský“ běžecký závod, který se koná 11. 11. 2018 se startem v 11 hodin v Liberci-Vratislavicích v areálu pivovaru Konrád. Trasa je pouze jedna, má krásný sportovní profil a rozhodně je výzvou pro všechny běžce od hobíků po profíky, ale své si najdou i běžci prožitkáři, protože trasa nabízí překrásné výhledy na Liberec i Jablonec nad Nisou. Závod vede běžně nepřístupnými místy areálu pivovaru a pro ty, kteří mají rádi heslo „jdu na jedno“, máme připraveny občerstvovačky plné piva a velikou motivaci – vítěz bere SUD! Pro mladší běžce je připraven dětský závod. Součástí této akce je bohatá tombola pro všechny závodníky, kteří doběhnou do cíle.

Konrádova jedenáctka: 11. 11. 2018

Startovné: 350 Kč

Více informací o této akci najdete na www.konrad11.cz

 

 

Doufáme, že v roce 2018 zažijete mnoho sportovních, zážitkových a nevšedních okamžiků vy i vaše děti. Moc se na vás těšíme na našich akcích,

Topsports team.

Komentáře jsou zavřené.