Škola bruslení a lev Alex na MEGATESTU v Brně

Škola bruslení má připraven program pro všechny děti, které dorazí na MEGATEST in-line bruslí do Brna!

Chystáte se na MEGATEST bruslí? Vezměte s sebou i děti! Že to neumí? A nemají brusle? Ale to nevadí!
V Brně se totiž nekoná jen tak nějaká výstava, ale jde o akci se neskutečně širokou nabídkou činností, při kterých se nebudete nudit ani chviličku. Organizátoři vám sdělí vše, co potřebujete vědět k technickým parametrům bruslí a poradí vám s výběrem. A my? My se zaměříme na to, aby se děti nenudily ani chvilinku!

Nejmenší naučíme základy bruslení, pokročilejší děti budou mít připravenou obratnostní dráhu s překážkami a úplní profíci si budou moct vyzkoušet triky z freestyle  bruslení, které ovšem také naživo uvidí od nejlepších profesionálů z ČR. Vy si v průběhu našeho programu můžete zkoušet brusle nebo se přesvědčit, v čem spočívá práce našich in-line instruktrorů z Topsports týmu, kteří se po celé letní prázdniny věnují dětem na příměstských in-line kempech po celé republice.

Děti se do bruslení zamilují na první pohled! Navíc je navštíví lev Alex, maskot kempů, který moc rád tančí a zpravidla roztančí nejen všechny děti, ale dokonce celou halu! Nebojte, nestane se, že byste snad tuto show zmeškali. O průběhu celého programu vás bude informovat moderátor a rozproudí krev nejen ve vašem těle, ale v celé hale Megatestu!

Inline4

U stánku Školy bruslení se můžete zastavit kdykoli v průběhu dne. Bloky výuky s instruktorem budou probíhat průběžně podle počtu zájemců, obratnostní dráha bude k dispozici všem dětem po celou dobu akce a speciální in-line překážky pouze v přítomnosti instruktora. A Alex? Je to lev a jeho chování je nepředvídatelné, nicméně slíbil, že přijede. Tak přijeďte také 21. 4. 2018 na Výstaviště
v Brně
mezi 10. a 19. Hodinou.

DSC08756

Za školu bruslení www.skola-brusleni.cz se na vás těší tým instruktorů Topsports a Alex.

Více informací o akci najdete ZDE nebo na FB stránce akce.

Těšíme se na Vás!

 

Komentáře jsou zavřené.